Gold Firma Ol!

galeri

Firma Hakkında

Gold Firmaların kendilerine özel bazı avantajları vardır. Gold Firmalar, her şeyden önce, sitenin en üst kısmında ziyaretçilere gösterilen alandır.

Gold Firmalar, dükkan kalabalığının içerisinde kaybolup gitmez. Gold Firmaların kendilerine özel sayfaları vardır ve bu sayfaların içeriklerini diledikleri gibi yönetebilirler.

Gold Firmaların sayfalarında bulunan telefon numarası direkt olarak aramaya yönlendirir. Müşterileriniz, size çok daha kolay ulaşır.

Eğer aktif olarak bir mail adresi kullanıyorsanız, size özel bir iletişim formu oluştururuz ve müşteriler size direkt olarak firma sayfanız üzerinden mail atabilir.

Gold Firma olmanın ücreti

1 Aylık : 25 TL
3 Aylık: 50 TL
6 Aylık 100 TL
1 Yıllık: 200 TL

Bize, bu sayfada bulunan telefon numarasından veya aşağıdaki iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor…
Örnek Resim

Yorumlar (2)

  1. Çaycuma Mobilya Mağazaları – Çaycuma Rehberi – Çaycuma Rehberi diyorki:

    […] Dilerseniz, Gold Firmalarımızdan biri olabilirsiniz. Gold Firmaların kendilerine özel sayfaları vardır. Bu sayfalarda 10 adete kadar firmanızla ilgili resim yüklemesi yapabilir, firmanızın adresi Google Haritalar üzerinde gösterilir, telefon numaranızın üzerine basıldığında, müşterileriniz direkt olarak sizi arayabilir. Gold Firma olmak için tıklayın. […]

  2. Çaycuma Kırtasiyeler – Çaycuma Rehberi – Çaycuma Rehberi diyorki:

    […] Dilerseniz, Gold Firmalarımızdan biri olabilirsiniz. Gold Firmaların kendilerine özel sayfaları vardır. Bu sayfalarda 10 adete kadar firmanızla ilgili fotoğraf yüklemesi yapabilirsiniz. Firmanızın adresi Google Haritalar üzerinde gösterilir, telefon numaranızın üzerine basıldığında, müşterileriniz direkt olarak sizi arayabilir. Gold Firma olmak için tıklayın. […]

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Paylaş