Çaycuma Otel ve Pansiyonlar

çaycuma otel ve pansiyonlar

ÇAYCUMA OTEL VE PANSİYONLAR

Çaycuma’da Oteller
OTEL PERLA

Otel Perla

İstasyon Mah. Gazi Sok. 32 Çaycuma

Telefon: 0372 615 92 11

PARADISE HOTEL

Paradise Hotel

İstasyon Mah. Çamlık Sok. 18 Çaycuma

Telefon: 0372 615 67 67

EMEK OTEL

Emek Otel

Çay Mah. Esengin Cad. 17 Çaycuma

Telefon: 0372 615 25 60

GRAND PARK OTEL

Grand Park Otel

İstasyon Mah. İstasyon Cad. Terminal / Çaycuma

Telefon: 0372 615 00 71

HAYRİBEY OTEL

Hayribey Otel

Çay Mah. Esengil Cad. Çaycuma

Telefon: 0372 615 91 91

YEŞİL OTEL

Yeşil Otel

Çay Mah. Esengil Cad. Çaycuma

Telefon: 0372 615 21 71

Çaycuma’daki Pansiyonlar

SUNGURBEY PANSİYONU

Sungurbey Pansiyonu

Yeni Mah. Düş Sok. 8 Çaycuma

Telefon: 0372 615 92 31

KONAK PANSİYON

Konak Pansiyon (Kayıkçılar)

Kayıkçılar Köyü Ankara Cad. Çaycuma

Telefon: 0372 643 61 70

Çaycuma Otel ve Pansiyonlar sayfasında, Çaycuma’da bulunan pek çok otel ve pansiyon mevcuttur. Çaycuma’da kısa süreli konaklamak için burada bulunan işletmeler, sizin için kolaylık sağlayacaktır.

Eğer Çaycuma’da otel veya pansiyon işletmeniz varsa ve henüz Çaycuma Otel ve Pansiyonlar sayfasında listelenmemişse, lütfen bize iletişim sayfasından bildirin veya aşağıdaki formu kullanarak bize yazın. Çaycuma otel ve pansiyonlar sayfasında listelenmek tamamen ücretsizdir.

Bir otel ödenen sağlayan bir tesistir konaklamayı kısa vadede. Sağlanan imkanlar, küçük bir odadaki mütevazı kaliteli yataklardan daha büyük, daha kaliteli yataklar, şifoniyer, buzdolabı ve diğer mutfak tesisleri, döşemeli sandalyeler, düz ekran televizyon ve en-suite banyolara sahip büyük süitler arasında değişebilir . Küçük, düşük fiyatlı oteller yalnızca en temel misafir hizmetleri ve imkanlarını sunabilir.

Daha büyük ve daha yüksek fiyatlı oteller, yüzme havuzu, iş merkezi (bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer ofis ekipmanları ile birlikte), çocuk bakımı, konferans ve etkinlik tesisleri, tenis veya basketbol sahaları, spor salonu, restoranlar, günlük spa gibi ek konuk olanakları sağlayabilir. ve sosyal işlev hizmetleri.

Otel odaları genellikle numaralandırılmıştır (veya bazı küçük oteller ve oda ve kahvaltı işletmelerinde ) misafirlerin odalarını tanımlamasını sağlamak için adlandırılır. Bazı butik ve üst düzey oteller özel olarak dekore edilmiş odalara sahiptir. Bazı oteller bir oda ve tahta düzenlemesinin bir parçası olarak yemekler sunar.

Birleşik Krallık’ta, belirli bir saat içinde tüm konuklara yiyecek ve içecek servisi yapmak için yasa gereği bir otel gerekmektedir. Japonya’da , kapsül otel sadece uyku ve ortak banyo tesisleri için uygun bir küçük oda sağlarlar.Hanlar, modern otelin habercisi oldu Ortaçağ Avrupa’sında . 17. yüzyılın ortasından itibaren yaklaşık 200 yıllık bir süre boyunca, koçluk hanları , koç gezginler için konaklama yeri olarak hizmet vermiştir .

Hanlar, 18. yüzyılın ortalarında zengin müşterilere hitap etmeye başladı. Modern anlamda ilk otellerden biri 1768’de Exeter’de açıldı . Otel , 19. yüzyılın başlarında Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’da çoğaldı ve lüks oteller 19. yüzyılın sonlarında ortaya çıkmaya başladı.

Otel işlemleri büyüklük, işlev, karmaşıklık ve maliyete göre değişmektedir. Çoğu otel ve büyük konaklama şirketleri otel tiplerini sınıflandırmak için endüstri standartlarını belirlemiştir. Lüks bir tam servis otel tesisi lüks olanaklar, tam servis konaklama, tesis içi bir restoran ve konsiyerj , oda servisi ve ütü servisi gibi personel gibi en üst düzeyde kişisel hizmet sunmaktadır . Tam hizmet oteller genellikle birçok eksiksiz hizmet konaklama, bünyesinde bir tam hizmet sunan ile lüks tam hizmet veren tesisleri ihtiva restaurant , ve yerinde çeşitli olanaklar.

Butik oteller enellikle daha lüks tesisler içeren daha küçük bağımsız ve markasız otellerdir. Küçük ve orta ölçekli otel işletmeleri sınırlı sayıda yerinde aktivite sunmaktadır . Ekonomi otelleri küçük ve orta ölçekli otel işletmeleri olup, az veya hiç hizmeti olmayan temel konaklama birimleri sunar. Genişletilmiş konaklama otelleri , geleneksel bir otele kıyasla daha uzun süreli tam hizmet konaklama sunan küçük ve orta ölçekli otellerdir.

Devremülk ve hedef kulüpleri , mevsimsel kullanım için bireysel konaklama birimlerinin sahipliğini içeren bir mülkiyet mülkiyeti şeklidir. Bir motel , otoparktan tek tek odalara doğrudan erişime sahip, küçük boyutlu bir alçak konaklama birimidir. Butik oteller tipik olarak eşsiz bir ortama veya samimi bir ortama sahip otellerdir. Otel bir dizi gibi, popüler kültürün yoluyla kamu bilinci girmiş Ritz Otel içinde Londra .

Bazı oteller, örneğin casinolarda ve tatil köylerinde özel olarak bir varış noktası olarak inşa edilmiştir .Otel işletmelerinin çoğu , yönetici olarak görev yapan bir Genel Müdür (genellikle ” Otel Yöneticisi ” olarak adlandırılır ), otel içinde çeşitli bölümleri denetleyen bölüm başkanları (örneğin, yemek servisi), orta menajerler , idari personel ve hat seviyesi amirleri. Organizasyon şeması ve iş pozisyonlarının ve hiyerarşisinin hacmi otel büyüklüğüne, işleve ve sınıfa göre değişir ve genellikle otel mülkiyeti ve işletme şirketleri tarafından belirlenir. [1]

Örnek Resim