Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun!


Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı yayımladığı Kurban Bayramı mesajında, “Tüm ulusumuzun ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor, herkesin bolluk, bereket, sağlık ve huzur içinde bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” dedi

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Kurban Bayramı mesajı yayımladı. Kantarcı mesajında, “Aziz vatandaşlarımızla birlikte bir bayrama daha sağlık içinde erişmenin sevincini yaşıyorum. Özünde kardeşlik ve paylaşma duyguları bulunan Kurban Bayramı yalnızca bunların çoğalmasına değil toplumsal dayanışmanın artmasına, barış ve huzurun yayılmasına da hizmet eder. Bayramlar ayrıca yarattığı manevi iklimle dargınlıkların bitmesini, sevinçlerin paylaşılarak çoğalmasını sağlar. Birlikte mutlu olduğumuz, birlikte güldüğümüz, uzaklardaki yakınlarımızla buluştuğumuz, büyük-küçük bir arada olmanın coşkusunu yaşadığımız özel günler olan bayramların hepimizin yaşamında önemli bir yeri vardır” dedi.

ÇAYCUMA İYİ BELEDİYECİLİĞİN, ÇAĞDAŞ KENTÇİLİĞİN ÖRNEK KENTİ OLDU


Kantarcı mesajına, “Çaycuma Belediyesi olarak her günün bayram sevinciyle yaşanacağı bir Çaycuma için çalışıyoruz. İnsan odaklı yaklaşımlarla eşit ve adil bir şekilde hizmet üreterek vatandaş memnuniyeti en üstlerde olan bir kent yaratıyoruz. Çağdaş kentçiliğin kurallarına dayalı olarak yaptığımız iyi belediyecilik uygulamaları ile kentsel yaşam kalitesini adım adım artırdığımız ilçemiz Batı Karadeniz Bölgesinin cazibe merkezi haline geliyor. Büyük bir dönüşüm yaşayarak kasabadan kente dönüşen Çaycuma iyi belediyeciliğin, çağdaş kentçiliğin örnek kenti olarak gösteriliyor. Övünerek söylüyorum ki, Çaycumalı olmak kadar Çaycuma’da yaşamak da bir ayrıcalık oldu artık. Geceli gündüzlü çalışarak bize bu onuru yaşatan belediyemizin çok değerli personeline bir kez daha teşekkür ediyor, sevgilerimi sunuyorum” diyerek devam etti.

ÜLKEMİZDE DE UMUT DOLU GELİŞMELER OLMASINI DİLİYORUM


Kantarcı mesajını, “Yokluğun, yoksulluğun olmadığı, şiddetin ve kutuplaşmanın son bulduğu, barış ve huzur dolu bir Türkiye’nin ortaya çıkması için, ülkemizde de, Çaycuma’daki gibi umut dolu gelişmeler olması en büyük dileğimdir. Ülkemizde sevgi ve kardeşliği egemen kılıp hakça paylaşımı sağlamak, demokrasi ve adaleti yeniden tesis edip dünya insanlığı içinde onurlu şekilde yerimizi almak için hepimize görevler düşüyor. Bu düşünce ve duygularla başta değerli Çaycumalılar olmak üzere tüm ulusumuzun ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor, herkesin bolluk, bereket, sağlık ve huzur içinde bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” diyerek tamamladı.

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun başlıklı bu duyuru ve bu duyuruya ilişkin görsel, Çaycuma Belediyesi resmi Facebook sayfasından alıntılanmıştır.
Kaynak

Örnek Resim